MÖBLER / Bord / Sybord 11687544
nr 1168 7544
Sybord
1800-tal, längd: 66 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 mars 2018
kl 20:49:37
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 1168 7544
Sybord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 12 mars 2018 |